AKG K-712 Pro

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 19.04.
A
Anonymní 25.05.2016
home studio, vlastní hudby a zvuk pro ?eskou televizi, divadlo, videoprojekce, prezentace apod. V porovnání s Audio Technica ATH M50x jsou AKG K-712 p?esn?j¨í v detailech a jednotlivé nástroje zní odd?len? a konrétn?ji.Skv?lá sluchátka, jako dopln?k k dal¨ím mo¸nostem referen?ního poslechu.

t
legendarni k712pro
td-alex 09.05.2023
neutralni sluchatka vhodna i pro instrumentalni hudbu s odpojitelnym kabelem a extremnim pohodli a zvukem made in slovakia, snesou srovnani i s drazssimi modely, proste bavi:-) kabel lze dokoupit treba minixlr furutech, ale v baleni jsou dva, headband je s prave kuze jiny nez u starsich a levnejsich typu podle mne lepsi reseni je take uzssi, nausniky se daji zakoupit z ovci kuze nebo fenestrated ale i original dobre poslouzi, tyhle sluchatka jsou pro mne velkej zvukovej sentiment po dobe -20let kdy byly popularni je to proste legenda a uz ted vim ze zakoupim i k8xx fotky treba zde https://avmania.zive.cz/akg-k-701-test-high-end-sluchatek

S
for recording in home studio
SStan 20.08.2023
i love clarity of sound from focusrite clarette with my Mac Logix SW.....together is enough for recording in home studio may song and musicians of my group

A
Anonymní 30.03.2016