Behringer DeepMind 12

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 19.04.
a
fantasticky nastroj
amadjr 01.04.2020
hned pri prvnim ohmatani nastroje vas okamzite prejdou predsudky na behringer. nastroj je skvele zpracovan, ma poradne kovove sasi, velmi prijemnou klaviaturu, skvele vypada o to vice jsem se tesil na prvni spusteni. byl jsem jako maly kluk, jiz po par minutach projizdeni predinstallovanych bank usmev od ucha k uchu ... ten zvuk a ty moznosti jsou naprosto jiny vesmir.. naprosto fantasticka dynamika a ty neskutecne efekty! tohle neni jen syntak, tohle je spise ztelesneni dospelych VSTi.. nejvetsi sok byl pri poslechu ruznych PADu.. slysel jsem a hral si s mnoha syntaky ale neco takoveho jsem skutecne necekal.. ted, temer po pul roce vlastnictvi nakupu stale nelituji. sice zakladni osc je pouze pila a obdelnik ale tenhle maly nedostatek je hrave vykoupen neskutecnym mnozstvim moznosti routovani a dodatecne efekty pocit jeste umocni. co rici na zaver, nesudte znacku podle nekvalitnich sluchatek a prumernych mixu, tento pocin je uplne jina liga..
+ neuveritelne moznosti
+ fantasticky zvuk
+ velmi solidni klaviatura
- slozite mapovani zvuku, routovani, fx atd.
- zakladni 2 osc na kanal maji pouze trojuhelnik a obdelnik

H
Behringer Deep Mind 12
Hluboký 12.01.2022
Pro moje pojetí hry nevhodný nástroj