Naskladnění během 3-4 týdnů
Naskladnění během 3-4 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

MC
Spokojenost
Martin Cieslar 26.07.2020
Výborná zvukovka. Přešel jsem na ni z Focusrite Solo 1. gen. Chtěl jsem více vstupů a ovladače, které mi nebudou shazovat windows každý den, a kterou nebudu muset jednou za čas odpojit, aby fungovala. Původně jsem chtěl steinberg, ale narazil jsem na toto a začal jsem hledat recenze. Internety říkali, že má výborný poměr ceny a možností. Potvrzuji. Na můj vkus má Behringer lepší preampy než měla Focusrite. (Např. Signál z pasivního pbassu je hned krásně srozumitelný i bez haldy pluginů). Stejně zvuk, který jde ven mi přijde lepší. Latence je také o polovinu nižší. Největší slabina karty je zpracování. Přestože knoby mají hladký a plynulý chod, jejich ukotvení nestojí za mnoho.

d
velká spokojenost
doctorquercus 26.08.2019
pro domácí studio perfektní. max. spokojenost. Doporučuji