Flyht Pro Microphone Case 12 bk Box

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 28.03.
A
Dobrá kvalita za slušnou cenu
Anonymní 07.01.2023
Kufr na mikrofony je absolutní nutností každého zvukaře. Hledal jsem levné, avšak kvalitní řešení, a proto jsem zvolil přesně tento. Dostatečný prostor a kvalitní materiál dělají z tohoto kufru v dané cenové kategorii naprostou špičku.

Je však nutné si dát pozor, na jaké mikrofony ho chcete používat. Např. klasické "tužky" do otvoru na mikrofony dát nelze - propadávají skrze otvory příliž nízko. Tento problém jsem však ihned vyřešil vsazením těchto mikrofonů vč. jejich obalů do úložného prostoru vpravo.

Výhodou volného prostoru pod otvory na mikrofony je další místo navíc, jednoduše stačí vyndat vrchní desku s otvory. Lze zde uchovávat např. obaly na jednotlivé mikrofony.

Otvory průměrem odpovídají klasickým handheld mikrofonům a Shure SM57 s windshieldem.

Y
Není nad bezpečnost
Yarka 18.06.2022
Koupil jsem tento přepravní box pro zpěvové mikrofony Shure.
Myslím si, že se tam cítí dobře 🎤🤓
Box je lehký, má dobré zavírání a příjemné držadlo.
Molitan krásné kryje vršek mikrofonu.
Můžu jen doporučit. 👍

m
Nice Case / pekný kufor
milos260 17.04.2023
Nice Case for the microphones
Pekný a stabilný kufor. Mikrofóný krásne pasujú a držia na mieste. Bočný priestor je užitočný na baterie, slúchadlá alebo káble. Určite odporúčam.

RG
Skvelé
Róbert Gajdoš 18.07.2023
Jedine že tenšie mikrofóny sa prepadávajú sm57 atd.