249 Kč

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 30.03.
P7
OK
Peter 73 10.01.2021
Stojan v podstate zodpovedá cene. Je dosť stabilný aby udržal mikrofón avšak je dosť ľahký a cítiť, že to nie je nejaká vysoká trieda.

d
Pro nenáročné
dalmincz 17.06.2020
Stojan je tak akorát pro nějaký lehký dynamický mikrofon, nebo pro opravdu lehký kondenzátorový. Kupoval jsem ho k mikrofonu Behringer B-1 Pro a mám občas problémy se stabilitou. Když ho mám natočený i se spodní nožičkou, tak drží. Nebo pokud ho nemám tolik vystrčený. Za tu cenu velmi dobré! Překvapilo mě, že je stojan ze železa (kromě kloubů)

A
Levný, avšak kvalitní stojan
Atlantismusic 16.05.2023
Pokud jste začíající zvukař nebo zakládáte kapelu, tyhle stativy vám nemůžou ve výbavě chybět. Za málo peněz hodně muziky. Samozřejmě záleží na velikosti a váze mikrofonu, ale pokud má člověk trošku selského rozumu, jsou i stabilní a dobře nastavitelné. Bez problému lze použít jak do zkušebny, domácího studia tak i na velkou stage.

LG
Reliable and sturdy budget mic stand
Lemon Guy 18.02.2022
Use it for a year now never had a problem with it. Totally recommend.

pn
Laciný stojan
pro nenáro?né aplikace 07.03.2023
Použít se dá, musí se s ním však jemněji. Hlavní kloub je tvořen velmi slabým plechem. Pokud si to nepohlídáte tak místo změny sklonu ramene v kloubu bude ohýbat úchyt kloubu.

Ke
stojan na mikrofon
Klan eventy 12.03.2022
kvalitní, za dobrou cenu, drží i na velký výsun

TK
Tomáš Kolařík 18.01.2022
Za super peníze dobrý produkt.

A
skvělý, lehce složitelný, přenosný
Aidie 13.06.2019
- nerozpadá se, drží svůj tvar, nepřevažuje se
- překvapila mne cena a bála jsem se, že když je levný, tak bude i neforemný, naopak s mikrofonem nepřepadává, zhotoven je dobře :)

r
Naprostá spokojenost
rdbbb 24.06.2021
Tady platí pravidlo cena/výkon. Určitě budu kupovat další když přijde na řadu.

B
Hobby stojan pre začiatočníkov
Branisko 03.03.2023
Ak zvažujete usporiadať detskú párty, karaoke s priateľmi, tento stojan je pre vás. Cenovo absolútne nenáročný. Pozor na stúpanie po nožičkách, okamžite to znamená koniec zábavy so stojanom :)