Fun Generation PL 108 A

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 26.04.
D
Dobré repráky za dobrou cenu
DJElement 08.05.2019
Repráky mají kvalitní zvuk hlavně co se týče např. Hlásání na závodech.
Hudbu umí také pěkně reprodukovat ale nemají moc basů.
Ovládání je výborné akorát bych očekával propojení 2 repráků bezdrátově přes bloototh a mohl by být připojen jen jeden

m
mojeporsche1 29.10.2018
koupil jsem si jej asi p?ed m?sícem u Va¨i firmy, a jsem nadmíru spokojen pro jeho ¨iroké pou¸ití, má velký výkon, tak¸e s tím jedním lze odehrát v malém a¸ st?edním sále produkci, co¸ jsem ji¸ absolvoval, m?¸ete v n?m i pou¸it vstup pro mp3 s hudebními podklady, má i korekce zvuku, výstupy i vstupy pro nástroje i mikrofon, je malý a lehký do ruky a neznám pro tyto výhody ¸ádný jiný podobný s touto kvalitou. Jsem zpívající klávesák s i s tímto jedním aktivním repro si vysta?ím.

A
Anonymní 27.02.2017
Celkom slu¨ná ma¨inka, no v popise je uvedený aj FM tuner, ktorý prístroj neobsahuje.
Dia?kové ovládanie je dodávané s prístrojom, tak¸e ho nieje nutné doobjednáva?.