249 Kč

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
M
Dobrá ladička za pár korun
MartyfeatPedro 12.05.2021
Tuhle ladičku jsem si pořídil ke kytaře Harley Benton Delta Blues T a musím říct, že jsem s ní zatím hodně spokojený. Pořídil jsem si jí hlavně kvůli možnosti nabíjení, abych při cestách nemusel řešit baterie, protože nějakou powerbanku s sebou člověk dnes již má vždy, ať vandruje v horách, pod převisem, nebo je s kamarády v kempu.
Ovládání je intuitivní a podobné, jako u jiných ladiček. Ladění je krásně přehledné, barevně zvýrazněné a zdá se i velmi přesné. Navíc se dá tato ladička použít nejen pro kytaru, ale také pro ukulele a další nástroje, což je pro mě důležité.
Vzhledově vypadá ladička dobře. Ladičku můžete připnout na kytaru. Super je i možnost otočení kolem dokola a úprava sklonu.

Za mě tedy jenom plusy a za ty peníze není ladičce co vytknout.

L
Ladička klipová
Lumír 27.10.2021
Za málo peněz hodně muziky

IS
Zatím nejlepší ladička.
Igor S 05.05.2022
Klipové ladičky různých výrobců užívám dlouho. Ve studiu naladěné nástroje různými ladičkami nejsou totožné. Ladička Harley Benton CTG-20 kontrolována a proměřená a nejlepší výsledek. Za mně 100 bodů

M
Mandos19 11.12.2023
Funguje docela dobře, jen "tlusté" Ečko mi to u dvou kytar nějak špatně snímá (občas to na diskleji přeskakuje). Nevím, možná je to náhoda a nebo něco dělám blbě. Ale každopádně nehaním, funguje dobře a používám ji rád.

TD
Tomáš Dryák 07.07.2022
I really like this tuner for the recharging feature. In addition, it is really tuning well even in a slightly noisy environment. Can recommend.

K
Kirepl 12.07.2023
Dakujem super cena a aj kvalita velmi dobra
Spokojnost