Produkt dostupný v řádu několika měsíců
Produkt dostupný v řádu několika měsíců

Tento produkt bude vyexpedován, jakmile bude naskladněn. Dodavatel nám bohužel zatím nepotvrdil žádný konkrétní termín dodání.

B
Spokojen
Burlap 22.01.2024
Zpracování:
krk - v pohodě, jen jsem vyleštil pražce a napustil hmatník olejem
tělo - bez závad, jen lak není nanešen dobře před další úpravou zbrousit
elektronika - klasická levná, ale funguje, myslel jsem, že budu měnit snímače, ale úplný pruůšvih to není
mechanika - opět levná ale ok, ladící mechaniky, by si asi zasloužily upgrade, ale drží
konstrukčně se liší od SG krk je napojen na tělo na 18. pražci, takže snímače a vše okolo jsou posunuté dozadu, což mi ale vyhovuje lépe, jen může být problém při případné přídavné montáži tremola.

P
PeKr 21.05.2021
Prekvapive dobry zvuk, snimace opravdu zneji dobre. Sestaveni nebylo uplne trivialni, v cernobilem navodu jdou blbe poznat barvy jednotlivych dratku, ale popis na webu s barevnymi obrazky dost pomohl. Kytara ma hmatnik, na ktery si budu muset zvyknout, ale do hospody nebo k ohni je kytara idealni...

MS
Milé překvapení kvalitou
Mira Slunicko 05.04.2024
Celkově překvapivě dobré zpracování, pouze jsem vyměnil kobylku za kobylku s otočnými kameny a především jsem vyměnil snímače - dodané hrály pěkně, ale byly velmi mikrofonické a při větším gainu pískaly