149 Kč

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
d
velká spokojenost
doctorquercus 03.02.2020
velká spokojenost , po roztažení dvojpásu na ramení -působí jako širší pás!! Pak nevadí váha nástroje ! SUPER!!!

d
dáda 06.11.2017
popruh je opravdu levný ale opravdu m? p?ekvapilo zpracování.
Ko¸enka na p?íchyceni nástroje neni ob¨ítá kolem a ani okolo direk tak jsem to pro klid du¨e udelal sám.Myslím ¸e to je v po?ádku.

?

s
Dobrý produkt
spitfireII 27.07.2023
Nasazení řemene jde trochu ztuha, o to lépe však drží kytaru. Vzhledem k pro mě k minimální šířce 50mm, ale avšak k použitému materiálu, se jedná o velmi pohodlný řemen pro lehčí a středně těžké kytary. Jsem spokojený a všem doporučuji. Objednal jsem 2 ks a v budoucnu objednám další.

RH
Krásný
Ruda Herák 31.03.2024
Popruh za málo peněz a přitom celkem kvalitní a opravdu hodně dobře vypadá ten bílý nápis na černém.

J
Spokojenost
Jirka-V 17.02.2022
Pro tuto cenovou kategorii, naprosto skvělý výrobek.

AX
Works
Andor Xiri 11.05.2022
Fits perfectly on my HB guitar, the ends are tight and stays firmly on place, can recommend for regular use

Z
Harley Benton HBN BK - bezvadný popruh za bezvadnou cenu
Z.U. 05.01.2023
Používám popruh na baskytaru, je měkký, pohodlný a pevný. Mohu jedině doporučit.

K
Spokojnost
Kozuch 11.02.2021
hravo zvlada plnit svoju funkciu. Odporucam

s
Úžasná kvalita za úžasnou cenu
samplaysguitar 12.06.2023
Používám tento popruh na basu, mám jí většinou nízko a i tak je velmi komfortní. Už odehrál nemálo koncertů a stále jako nový.

BH
Too short
Ben Hao 07.08.2023
I am disappointed, the description says 170 cm length, but in reality the maximum length is only 145 cm. Otherwise overall it looks good, it's a classic nylon strap.