Harley Benton HB-10G

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 18.04.
B
Dobré kombo pre začiatočníkov
Branochod 05.02.2022
Kombo má fajn cenu. Naši žiaci majú niekoľko kusov. Niektoré chrčia i na čistom kanály, alebo sa zakrátko pokazili. Thomann zariadil okamžitý servis. Zvuk je podľa mňa oproti cenovo porovnateľnými kombami šťavnatý, reaguje perfektne na rockové riffy, wau! Výkon je na domáce cvičenie dostatočne silný. Výstup na slúchadlá, vstup na mp3, paráda! Takéto kombá väčšinou vedeli len chrčať a nie hrať. Gratulujem!

j
janyrko 29.01.2021
Pre daný produkt nečakajte koncertný zvuk , vhodné pre začiatočníkov na domáce použitie

N
kombo
NEO74 26.01.2023
testoval jsem jej krátce a po roce poslal dalšímu nadšenci. Pro domácí hraní asi stačí, zvuk je dost zastřený a výšky hodně slabé. ale na druhou stranu 10W ok. Malé lehké a dobře přenosné

T
Tom007 19.02.2018
Zakoupeno k první elektrické kytaře, velice brzo vyměněno za jiné. Opravdu jen základ. Za cenu ok, ale příště bych raději rovnou koupil něco kvalitnějšího. Nyní vlastním Mustang GT40 a rozdíl je obrovský, ale cenově samozřejmě také.

B
Barasks 01.11.2023
Jako začátečník mohu říct že tohle kombo je velice dobré. Určitě kdo začíná taky tak doporučuji:)

N
Nioband 23.08.2019
Na domácí využití...ale jednou mi pomohl ozvučit i kostel. Postupem času mu to trochu trvá, než se zahřeje na provozní teplotu....

PO
Petr Ostrava 05.08.2019
Asi bych si příště koupil rovnou silnější....... jinak spokojenost, výhodou je i výstup na sluchátka.

o
otan 30.05.2022
malý aparát ale velký výkon jsem velmi spokojen

Pn
Pot?ebuje n?jakou modernizace 30.10.2023