Harley Benton PowerPlant ISO-2 Pro

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 30.03.
D
Best multi power supply for money
Dominik22 30.03.2022
Work flawlessly. Its fully loaded on my board and Im using some cheap effects too. No hiss at all. Im pretty sure there is nothing better you can buy in this price. Size and weight of the unit is great and convenient. We´ll see how reliable it is after while. Im using it for three months with no problem. Maybe only downside is that those cables looks kind of cheap and main power adapter has quite slim cable, so it doesnt feel sturdy. But everything works great. Definitively recommend this product.

s
staanoo 26.03.2021
Mam ho zaradeny v pedalboarde. Som s nim max. spokojny. Pevna konstrukcia a ziadny sum. Velkost je tiez prijatelna. Za tu cenu nie je co riesit.
Zatial s nim nemam ziadne negativne skusenosti, cize odporucam.

M
Kvalitní a spolehlivý zdroj pro menší rozpočet
Marťas 18.04.2020
Tento digitální zdroj byl velkým překvapením - přes svou atraktivní cenu je postaven velice bytelně a rozhodně nezaostává ani po vizuální stránce. Jednotlivé sekce jsou skutečně izolované - tento často deklarovaný fakt se bohužel vždy neslučuje se skutečností - v tomto případě však ano. Navíc tento zdroj neprodukuje takřka žádný rušivý šum a ani ho dále nezesiluje. Doporučil bych jej všem kdo mají zájem o skutečně kvalitní zdroj ale zároveň si musejí hlídat svůj rozpočet.

O
Funguje jak má. Bez problému.
OndrejJS 03.01.2019
Funguje jak má. Bez problému.

Z
Skvělý Power Supply
Zezi 30.04.2020
Krásná kovová konstrukce, velké množství výstupů a volby Voltáže :) celkově velká spokojenost :)

j
could not be happier
janosik 15.02.2023
I've been using it in my pedalboard since I bought it. Works really well, I really like its (small) size! If you have some stompboxes that uses 12 or 18V - no problem here, just switch the slider and done! Love it! All connections are isolated.

S
Sväťo 17.12.2020
Funguje skvele, nič mi už nešumí okrem pred-zosilňovača K&K k ozvučeniu klasickej gitary, ale ten šumi zo všetkým okrem baterky

k
kashmir2209 28.02.2023
Koupil jsem si tento vyrobek, protoze se mi rozmnozili pedaly a portreboval jsem neco, co nebude sumet, brucet a delat hluk.
V tomto ohledu je nabijecka v pohode.
Jedinou vytku mam k tomu, ze pokazde musim vyndavat ze zasuky, aby zbytecne nesvitila. Stacil by on/off swith, aby se dalo v pripade nepouzivani snadno vypnout.

J
Prostě funkční.
JanM. 19.06.2023
Super věc, krmím s tím 6 9V krabiček a jednu 18V. Všechno funguje dle očekávání. Bez nežádoucího bručení.

s
stefanel69 18.07.2019