149 Kč

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
A
Kvalita za solidni cenu
Aleister 13.09.2020
Po nekolika nehodach s vyvliknutym pasem jsem dosel k nazoru, ze mit kvalitni zamky pasu je proste nutnost. Pouzival jsem pak vice ruznych systemu, ale bud byly divne a neprijemne na pouzivani (Dunlop, Planet Waves) nebo velice drahe (Shaller).
Tyto zamky od HB to vsechno vyresily - jsou velice podobne Shallerum ale za tretinovou cenu. Jsou kvalitni, precizni, bytelne a spolehlive. Mam je na vsech svych kytarach a pouzivam tak prakticky jen dva pasy - jeden doma a jeden ve studiu. Proste nemaji chybu, vrele doporucuji.

g
perfektní
grock 23.03.2021
Perfektní náhrada za mnohem dražší značku, zcela rovnocenná funkce.

L
Za málo peněz hodně muziky
LK316 29.11.2021
Za tu cenu můžu doporučit. Jediné co bych vytkl je, že ten "čep", který je tlačen pružinkou a zajíždí do pinu, by mohl dosedad hlouběji a tudíž pevněji. Při velmi agresivnim pohybu hrozí šance, že by čep mohl vyskočit.

R
Fungujici zamky za dobrou cenu
RKe 12.12.2020
misto napr. 1x Shaller jsem radeji poridil 3x HB, které maji srovnatelnou kvalitou

p
petrpard 05.12.2018
Dobré ,funk?ní , trochu problém s v?t¨í tlou¨?kou ?emene Pom?rn? krátký závit pro matku- nad +- 4 mm montḠs obtí¸emi

TB
Zámky Harley Benton Security Locks CH
Tomas B 04.02.2019
Zámky pou¸ívám na svoji elektrickou kytaru a výborn? dr¸í.
+ Snadné odepnutí
+ cena