Naskladnění během 1-2 týdnů
Naskladnění během 1-2 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

P
Ptrf 25.06.2020
Multiefekt jsem zakoupil před třemi týdny a ještě jsem zdaleka nepřišel na všechny jeho možnosti. Na hraní doma a nějaké blbnutí s kamarády je Ampero víc než dobré. Simulace zesilovačů a reprobeden jsou na vysoké úrovni, všechny efekty jsou opravdu funkční. Celkově se s přístrojem velmi dobře pracuje, ovládání je intuitivní. Rozhodně je srovnatelný s daleko dražšími multiefekty.
Jsem maximálně spokojen.

S
HoTone Ampero
Sacrifice 24.11.2021
Je to můj první modeligový procesor a jsem velmi mile překvapen. Styl hraji death metal a jde opravdu nasimulovat pro mě vhodný zvuk. Přístroj vyžaduje hodně času na prozkoumání všech možností. Měl jsem zatím pouze dva dny, protože procesor dostanu až od Ježíška :-)

r
rosta 09.04.2022
Za tuto cenu výborný multiefekt - ovládání lepší než Mooer

F
HoTone Ampero
FerryM 27.09.2023
Jsem celkově spokojen s tímto produktem. Je to opravdu hezká hračka ze které lezou krásné a moderní zvuky.