Ibanez GRG121DX-BKF

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 19.04.
M
Dobrá kytara za skvělou cenu.
MedMade 19.02.2020
Kytaru jsem si koupil na domácí hraní a jsem s ní naprosto spokojen. Dříve jsem hrával s bigbeatovou kapelou a nyní jsem si chtěl po letech zavzpomínat. Protože jsem kytaru mnoho let nedržel v rukou, jsem opět prakticky téměř začátečník a je pro mě takováto kytara na hraní doma nebo jamování s kamarády velmi dobrá volba. Na kytaru se dobře hraje, díky absenci tremola skvěle drží naladěná. Dobře jsou i umístěné ovládací prvky - přepínač snímačů a ovladač hlasitosti. Snadno se vše při hraní ovládá. Velmi dobrý je i poměr cena / kvalita. Pro mě je to výborná kytara.

D
super kytara za takovou cenu
Darkai 24.05.2023
moje druhá kytara a nemůžu si stěžovat. skvělé zpracování (jenom se musí poměrně často čistit matný povrch), zvuk, flexibilita, atd. možná jsou na můj vkus struny trochu níže, ale to se dá určitě lehce nastavit. velice doporučuji věem