545 Kč

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
k
Opravdu velký výběr.
klare 16.11.2020
Hledal jsem k mým mikrofonům Neumann vhodný pop-filter pro zpěv, uvažoval jsem o nákupu od stejné značky, bohužel cena byla opravdu vysoká. Našel jsem tedy tento model od K&M, dle mého osobního názoru jde o totožný pop-filter, pouze bez loga Neumann a s cenou cca 4 krát menší, zvukové vlastnosti vypadají také totožně, myslím, že se rozhodně vyplatí tento model, tedy pokud někomu nejde o prestiž. Husí krk drží opravdu pevně, u levných modelů se často vahou ohýbá, nevím jak to je s jeho větším modelem, ale tento je opravdu pevný.

C
ClownD 02.06.2019
kvalitní, drží pevně.
Volil jsem zejména pro menší průměr.
Spokojenost.

M
Funguje skvěle!
Majlí 21.12.2022
Koupil jsem tento pop filtr, protože mám skvělé zkušenosti s výrobky od K&M. Funguje to skvěle a větší velikost mi vyhovuje.