Millenium BS-2211B MKII Set

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 28.03.
D
Výborné stativy za dobré peníze.
DJElement 08.05.2019
Tak tyto stojany se rovnají i jiným značkám až na zadrhávání jednoho stojanu mají i nějaký mechanismus na zpomalení pádu.
Repráky od jiných značek nemají většinou takové to pomalé padání.
jsem velice spokojen

J
Jurajko 21.05.2020
Podarený statív využívaný pravidelne a bez nedostatkov. Mínusom možno nazvať len občas povolená konštrukcia. Stačí podoťahovať a je to OK.

S
Ve?mi ?ahké a pevné stojany.
SnbRoman 17.08.2017
Stojany sú ve?mi ?ahké, ¸e ?lovek a¸ neverí obsahu balenia. Sú ve?mi pevné a nehojdajú sa. Ve?mi jednoducho sa rozkladajú a ke?¸e sú ?ahké, výborne sa s nimi narába. Ich obrovským plusom je vzduchová poistka, kedy mô¸ete len tak spusti? reproduktor v stojane a ten bude pomaly klesa? ako sa zo vzduchového valca vytlá?a vzduch.

A
josefbudis@seznam.cz
Anonymní 27.07.2016
Dobrý den rádi u vás nakupujeme po doporu?ení na¨ich koleg? k na¨í max spokojenosti , pro na¨i skupinu OLD PREMIER která vznikla po 40 letech z doby na¨eho mládí d?láme si tímto radost v d?chodovém v?ku, p?ejeme celému kolektivu firmy THOMANN hodn? obchdních úsp?ch? p?kný den p?eje za na¨i skupinu JOSEF BUDI¦ z MOHELNICE.

A
Poměr kvalita - cena
Anonymní 15.12.2022
V této cenové relaci není tomuto výrobku co vytknout. Kvalita zpracování v porovnání s cenou je dobrá.

MR
Martin Rejl 17.03.2022
Neváží to nic.. paráda..

Pf
skvelééé
Pedro from CANTUS Bratislava 19.06.2017
zatia? bezvadné, obalový vak by v¨ak mohol by? lep¨ie prepracovaný

D
Lahke, ale dostatocne tuhe
Dravec 05.09.2023
Lahke, ale dostatocne tuhe... Sikovne stojany za super cenu....

Z
levná varianta
Zdenny 11.02.2019
P?i zatí¸ení 20Kg a 4 dírce stojí jako po 5 rumech. :-) Ale jinak cena odpovídá kvalit?.

E
Výborné a robustné stojany
ECAVZA 12.08.2021
So stojanmi som spokojný, robia presne to čo majú, repráky sú na nich stabilné. Oceňujem držiak na poistný kolík.