Millenium BS-500 Set

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
Mattiu 11.01.2022
Kvalitný stojan. Používam ich na monitory KRK RP5 RoKit Classic. Odporúčam

St
Za pár korun v setu asi ok
Scooby the Pooh 12.05.2023
Noha je k podstavci přidělaná jediným šroubem a celé stojany působí dost nestabilně. Koupil jsem je v setu s KRK Rokit RP5 G4, takže v podstatě když odečtu běžnou cenu monitorů, oba stojany vyšly dohromady na 700,- Kč. Četl jsem, že tenhle typ není nic moc a je to pravda. Nicméně za ty peníze jsem s tím i počítal. Zmíněné monitory na ně pasují akorát a ve finále účel splňují. Nezbývá než doufat, že to nespadne. Pokud kupujete stojany samostatně, doporučuju připlatit za lepší konstrukci.

p
Vynikajúce stojany nielen na moje Yamahy HS 7
pleva74 16.03.2018
Perfektné pevné stojany na ¨túdiové monitorové reproduktory. ?ahko sa vý¨kovo nastavujú, výborne dr¸ia reproduktor aj celkovú stabilitu. Skú¨al som ¨túdiové bedne aj na ¨túdiovom stolíku, av¨ak mo¸nos? ma? bedne mimo stolíka mi vyhovuje omnoho viac zvukovo, ako aj priestorovo, ke?¸e stojany mô¸ete umiestni? v podstate kdeko?vek. Ja som ich pou¸il aj na ozvu?enie men¨ej akcie. Vyjadrujem s nimi maximálnu spokojnos?. Ur?ite dobrá vo?ba.

Problém mô¸e nasta?, ak máte pod stojanom nerovný povrch, ?o mô¸ete vytu¨i? u¸ z obrázku. Nie je to klasická trojno¸ka. Ale to u vä?¨iny z kupujúcich ur?ite problém nebude.

k
Stable stands, useless cable clips
kukacz 16.04.2023
The stands themselves are safe and stable. Take some 10-15 minutes to mount. My pair arrived with several scratches, luckily not at the most exposed surfaces. The attached cable holding clips are almost useless - they are just two per stand and fit a single cable only. I've replaced them with velcro tape.

Good for it's price
Matyasss 04.09.2021
They are not really well designed. The triangle stand is really stupid because it's easy to overthrow the stand in some directions.
ANYWAY.. they are doing their considering the price. I think they can be a good start.

MilHot 26.04.2022
Nádherné stojany za bezkonkurenční cenu !
Základna je velká, mohutná a velmi stabilní.
I teleskopické tyče jsem čekal daleko tenčí a proto jsem byl velmi mile překvapen z celkové masivnosti celého výrobku.
A třešnička na dortu je rychlost dodání od Thomanna !!!
Vždycky zde moc rád nakupuji a je to moje volba no.1

SS
Silent Scream 29.12.2020
Naprostá spokojenost, stojany jsou stabilní a v interiéru vypadají skvěle.

Super stojany
Maarty 13.06.2017
Perfektn? sedí na mé Adam A7. Designov? taky p?kné. Nemám co bych vytknul. Mohu doporu?it.

F
Praktické stojany
Fikus84 11.02.2023
Jednoduché, účelové stojany. Vhodné pro malé a lehké poslechové monitory. Dolní stavěcí šrouby, které se dají aretovat umožní lehce nastavit vodorovnou polohu. Trojúhelníková základna je dostatečně velká. Na horní nosné ploše jsou gumové protiskluzové pruhy - výhoda.

t
tomas909 05.10.2019
stojany jsou dostatečně stabilní a dobře plní svoji funkci. Horní limit nastavení výšky je dostatečný, ten dolní bych uvítal nižší. To je dosud jediný nedostatek, který jsem zjistil.