Stabilita

Millenium Floor Monitor Stand DM1

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
C
Cyberian 17.07.2021
Tyto stojany pro monitory jsou opravdu designově krásné. Spodní podstava evokuje staré kotouče s páskou. Mají moderní vzhled a zároveň nejsou kýčovité. Patky spodní podstavy jsou ve dvou variántách. Kovové kužely s podložkami a nebo gumové nožky. Horní podstava lze naklonit o +/- 15° Zároveň je možné nastavit výšku. Minimální výška je vhodná i ke klávesám při sezení, kdy jsou pak monitory v rovině proti uším. Ke stojanům je i spona na přidržení kabelů.

Věc, která mi však trochu vadí, je určitá vůle ve spodní části nohy, Není dotažený kový blok do kterého přišroubujete šroub srz podstavu. Nicméně i když s tím můj synek poměrně dost viklal, tak monitor ze stojanu nespadl =)
Stabilita