Naskladnění během 2-3 týdnů
Naskladnění během 2-3 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

S
Velmi dobrý produkt...
Saturnin 08.08.2021
Zpracování za prodávanou cenu je velmi dobré.
Zvuk je pouze průměrný, žádné střídání samplů a vrstev se moc neděje, nicméně odpovídá naprosto této cenové kategorii.
Bohužel po sestavení jsem narazil na problém u Kick-padu, tento reagoval pouze při velmi silném kopu, na šlapku jsem musel doslova skočit. Po sundání síťové hlavy jsme zjistil, že molitanový díl, který přenáší zvuk z blány na snímač je příliš krátký a nedoléhá na blánu. Vložení malého molitanového polštářku problém vyřešilo a vše funguje, jak má. Tento problém není ojedinělý, popisuje ho ve svých recenzích více zákazníků...řešení ale bylo triviální, rozhodně méně práce a starostí, než posílat Kick-pad zpět prodejci...
Celkově jsem velmi spokojen, zejména s přihlédnutím k velmi přijatelné ceně...

MK
Výborná sada za málo peněz
Mano Khar 13.08.2021
Millenium bicí jsou skvělá souprava za málo peněz. Použiváme pro nahrávání MIDI do Logic Pro a pozdější úpravu díky MIDI variabilitě.

Bubeník s 15 letou zkušeností na akustických bicích je nadšený.

Zvuk modulu je více méně pro nahrávky nepoužitelný, ale na cvičení stačí.

Přes Logic Pro je jednoduché použít skvělé zvuky bicích souprav za mnohem víc peněz.

Souprava je bytelná, několikrát převážená, nastavitelná. Vše jak má být.

VŘELE DOPORUČUJI

MH
Martin Hosmi 03.11.2019
Výborná souprava na tiché cvičení i v paneláku. Poměr cena výkon je bezkonkurenční. Oceňuji opravdový stojan na hi-hat a bohatý výběr přednastavených souprav.Síťované blány jsou tiché a ani po více než měsíci hraní nevykazují žádná poškození. Pro začátečníka trochu nesrozumitelný návod v menu při programování a uložení vlastní soupravy.Návod je jen Německy a Anglicky.

V
Jsem nadšen!
VambiDrumer 16.08.2020
Konečně sada, která mi vyhovuje. Není to případ za málo peněz málo muziky. Naopak! Cvičit můžu klidně i pozdě večer. Tichost nástroje je obdivuhodná, stejně jako zpracování a zvukový modul. Vřele doporučuji!

HK
Dobré elektronické bicí
Honza Ko. 03.04.2021
Levné a dobré elektronické bicí, zvuků je tam dost a každý si najde svoje, akorát si s nimi musíte trošku pohrát. Mně osobně občas nezazní zvuk crashe a bell na ridu je taky občas těžké trefit, ale za ty peníze je to naprosto skvělá bicí souprava se vším co člověk potřebuje.

Edit: těsně před koncem záruky mi u bicích odešlo snad skoro úplně všechno, naštěstí Thomann bez otázek poslal všechny náhradní díly, všechno co bylo potřeba a úplně zdarma (všechny díly stály kolem 8000 korun).

Og
Na trenovani super
OC garage 16.12.2021
Tyto el. bici jsem si koupil jako druhe, trenovaci bici na chalupu, na kalby atd, vse funguje jak ma, zvuk slusny, bohuzel nemam srovnani s ostatnimi modely. Repro k nim mam 2+1 cca 400W rms.
Posledne se mi zacaly povolovat srouby na blanach snare bubnu.....

Jinak vse ok, doporucuji jako zalozni/trenovaci....

E
Doma
Edmunda 25.04.2021
na moje domácí začátečnické hraní perfektní

P
Dobrá investice.
Postylion 20.09.2019
Zakoupeno jako cvičná sada a k občasnému nahrávání v domácím studiu.
Zpracování je na výborné úrovni,zvuky jsou myslím docela dobré,pomocí parametrů v modulu se dají naprogramovat slušně znějící sady.
Další velkou výhodou je možnost importu vlastních vzorků(samplů),vyzkoušeno k velké spokojenosti.
Sada taky výborně spolupracuje s DAW kde mám nainstalovány Addictive Drums 2 které dávají spoustu dalších možností.
Modul obsahuje i jednoduchou GM sadu zvuků přes kterou lze přehrávat MIDI file (po propojení se sekvencerem),na cvičení paráda.
Jsem spokojený,za tu cenu určitě doporučuji.

r
Skvelé bicí
ravenlaw.cz 22.12.2021
Parádní bicí pro domácí hraní za skvělou cenu.

V
Za rozumnou cenu hodně muziky
Valkys 02.08.2019
Moje první elektronické bicí a jsem s nimi spokojen. Kvalitní zpracování a spousta zónových padů dává opravdu mnoho možností. Co bych vytknul jsou zvuky, které by mohli být opravdu lepší. Není však problém si přidat vlastní. Také mě zlobí nahrávání přímo na USB, kde vypadá že nahrávání sice běží, ale po nějaké době (10 - 60 s) vypadne zvuk a dál je místo nahrávky ticho. Přes sluchátkový nebo jiný výstup je nahrávání v pořádku.