4 / 5

429 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 4.04.Pátek, 5.04.
E
Rehearsal room workhorse
EggManCZ 03.02.2021
Stojan využíváme na zkušebně jako držák pro zpěvový mikrofon a při nahrávání bicích jako držák pro overhead mikrofony. I při plném vysunutí/vytažení je stojan stále docela stabilní - mohlo by to být lepší ale při dané váze a ceně opravdu není co řešit. Pro běžné užití je naprosto ideální.

J
Jozo 13.10.2020
Z tohto stojana som bol trocha sklamaný. Chýba mu stabilita a utrhli sa mi dole závity. Ale za tú cenu...

T
Levný a stabilní stojan na mikrofon
ToKlose 07.01.2023
Mám již na mikrofonní stojany jisté požadavky. Tento stojan mě mile překvapil svými vlastnostmi, kterými nedisponuje úplně každý, mnohdy i dražší stojan. Mám však jedinou výhradu k jeho rameni, a to že není teleskopické, celý stojan by byl mnohem kompaktnější, avšak při takovéto cenové kategorii lze tento nedostatek opomenout.

L
LiveMotive 31.08.2023
Kvalitní, pevné provedení. Odladěné šroubení a uchycení i pro mikrofony jako je Shure SM7B. Nastavení úhlu je také přesnější a pevnější, mikrofon tak nemá tendence padat dolů a nedržet zvolený úhel. A v neposlední řadě na mne působí i to, že pokud neutáhnu polohování na tvrdo, tak mohu s mikrofonem otáčet bez nutnosti povolení jediného závitu

L
Poměr cena / výkon super
L.R.B. 02.11.2021
Za ty peníze nemá chybu. Bytelný kovový stojan.

e
elektronek-cz 20.11.2023
Jsem ze stojanu celkem zklamán, ale co očekávat od laciné značky. Po mechanické stránce nefunguje dobře spodní teleskopická část, po několika utaženích a povoleních nedrží a stojan sjíždí dolů. pro začínající muzikanty kteří nemají v začátcích volné investice asi dobrý, ale odobně si příště připlatím za kvalitnější stojan.

p
OK
pluckybreeze 20.02.2023
dobré, lacné, pevné, trochu horšie ovládanie, ale v rámci ceny nie je čo vytknúť.

pn
Použitelný i na pódium
pro nenáro?né aplikace 07.03.2023
celokovový stojan, celkem funkční jen nastavení výšky občas zlobí, zasekává se.

v
Stojan na mikrofon spl?uje po¸adavky na r?zné typy akcí.
vladimirwolf 17.11.2018
Provedení stojanu je kvalitní a pevné. Produkt ur?it? doporu?uji.

d
Super