Millenium SLS300 Lighting Stand

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 30.03.
J
Jozo 13.10.2020
Výborná svetelná rampa, napriek tomu, že je ľahká má veľmi dobrú nosnosť a hlavne je skladná, čiže nezaberá veľa miesta pri preprave.

D
Nejlepší poměr cena/výkon
DomiSt 25.11.2021
Za mě nejlepší poměr cena/výkon. Pevné a stabilní provedení. Chybějící 5. hvězdička je prostor pro vylepšení procesu sestavování, kdy je potřeba více trpělivosti při nasazování vrchní části na stativy.

A
Anonymní 12.07.2016
Pou¸ívam to na osvetlenie kapely, super kon¨trukcia, pevná, spo?ahlivá. Hlavne mo¸nos? roz¨íri? o 1,5 m diely.
+ spracovanie
cena
rýchle dodanie
rýchla montá¸
- ¨koda, ¸e chýbajú prepravné obaly

Odporú?am

p
Hodnotenie stojanu na svetlá.
plukovnik 09.04.2023
Tento stojan používam už dlhšiu dobu a som s ním spokojný. Rýchla montáž a so svetelnými efektami poskytuje dostatočné osvetlenie priestorov.

T
Za málo peněz super pomocník
TomasCZ 13.06.2022
Konstrukce není moc vhodná k častému stěhování, postupně odpadávají plastové díly a praskají lůžka pro dotahování šroubů. Ale při troše opatrnosti poslouží i tak, pro hobby užití.

A
Odporú?am
Anonymní 13.10.2016
S danym produktom som velmi spokojny, jednoducha manipulacia, kvalitne prevedenie a stabilita. Odporucam zaujemcom.

k
kvz23 21.09.2020
Jsem s touto konstrukcí velice spokojen. Je stabilní, velice lehká a skladná. Ideální řešení pro menší akce.

K
Karl_Von_Banhhof 03.11.2019
scházející utahovací matky, musel jsem dodělat.