105 Kč

Odešleme pravděpodobně do Středa, 17.04.
H
Robustní, spolehlivý, prostě klasika, která nezklame
Hendrek 08.07.2020
Neutrik NP2 RX-B používám pro všechnu kabeláž, kde vyžaduji tu nejvyšší kvalitu, spolehlivost a odolnost.
Pozlacené kontakty ve vnitřku konektoru usnadňují pájení, cín se na ně dobře chytá, nemusí se tak dlouho nahřívat jako nezlacená verze.
Pro mne "numero uno" mezi konektory.

H
Nesmrtelny jack 6.3 lomeny
HaDRFakrrr 15.03.2019
Absolutne nejlepsi jack 6.3 ktery si muzete poridit
Skvely system napajeni a jisteni kabelu spolu s kovovym plastem z nej dela nesmrtelne ukonceni va¨eho kabelu.
PRO: Vse
PROTI: Nic

J
Jurajko 21.05.2020
Odolný a pevný konektor.

l
lubino 01.12.2021
kvalita niet, čo riešiť

B1
Nejlep¨í konektory pod sluncem.
BLOK 12 23.07.2018
- jsou nesmrtelné
- velmi dob?e se pájí
- ideální na opakované pájení
- mám jich hromady a nikdy s nimi nebyl jedinný problém, narozdíl od jiných výrobc?

h
Výborné
hudacekm 22.03.2019
Nie je ?o hodnoti?, tradi?ná kvalita, vysoká odolnos?, jednoduchá údr¸ba a manipulácia.

Odporú?am.

A
Anonymní 14.03.2017
Kvalitní, nikdy jsem nem?l ?ádný problém. U v?t?ího pr?m?ru kabelu jde velice ?patn? dotahovat. Paci?ky na dota?ení bych ud?lal men?í, aby nebyl kabel, tak extrémn? zmá?knutý.

M
Jacky Neutrik
Milan89 06.12.2022
Neznám lepší konektory pro nástrojové kabely. Vydrží doslova přejetí tankem, kabel se nevytrhává ani neláme u konektoru. Mám kabely, které fungují po patnácti letech bez nutnosti oprav.