Peterson StroboStomp HD

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
J
Poslední ladička kterou si koupíš. Postavená jako tank, obrovský jasný displej, spousta funkcí.
Jiri_bas4k 19.03.2021
- Kvalita zpracování je úplně jinde než většina pedálů tady vyráběných v Asii. Made in USA je znát.
- Stroboskopická signalizace ladění je intuitivnější, rychlejší a v tomto provedení prostě lepší než všechny ostatní, co za 40 let znám.
- Obsahuje desítky různých mikro-adjustovaných ladění pro kytary a další nástroje.
- V pedalboardu umí buffer, bezhlučný mute, always-on, a nezabere napájecí cestu (má prodlužku). Díky velikému a jasnému displeji je dobře vidět v jakékoliv světelné situaci i přes půl podia.
- V dílně, nemaje absolutní sluch, ji běžně používám na ladění intonace kobylek. Je neuvěřitelně přesná a poprvé poznávám kvalitu strun podle ladění po celém hmatníku.
- Jediný nedostatek je cenou za jasnost a velikost displeje: z některých úhlů se hůř čte. V pedalboardu ji mám na klínku a v dílně na stojanu.
- Osobně ji doporučuji kudy chodím a kdybych ji ztratil, okamžitě kupuji novou. Nejlépe utracené peníze za ladičku za 40 let hraní.

E
The only tuner you need
Elektrar 19.01.2023
I have been using chromatic tuners all my life, but when I tried the strobo tuner, it blew my mind how precise it is. For my purposes, mainly in the studio, it is absolutely the best it can get.