279 Kč

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 30.03.
G
G-75 16.03.2021
jsem pozitivně překvapen zpracováním těchto kabelů. Při vstupu do Neutrik konektorů je toto kritické místo na obou stranách zpevněno bužírkou.
Kabel není tak měkký jako od Sommer Cable, ale na jeho robustnost to vnímám jako pozitivum. Při testu na mikrofonu nic nepraská, žádné pazvuky. Cena je absolutně skvělá. Takže zatím mohu jen doporučit.

Důvěru ke značce PRO SNAKE jsem získal již při nákupu PRO SNAKE Cat5e Cable.

A
Plní o?ekávání
Anonymní 20.02.2017
Dobrý kabel - neporovnával jsem s ostatními kabely, ale nesly¨el jsem nic, co by mi vadilo nebo ru¨ilo (¸ádný ¨um nebo jiné ne¸ádoucí zvuky).

p
OK
pluckybreeze 20.02.2023
hľadal som podľa recenzí, a pomer cena/kvalita je ok.
koncovky sú vpohode, horšie je to so samotným káblom, ktorý sa trochu krúti, už má niečo za sebou, ale zatiaľ funguje dobre. V rámci ceny ok, budem kupovať znovu

d
super cena
doctorquercus 22.01.2018
levné a slou?í perfektn?.

D
Kábel na úrovni za super cenu
Ddravec 26.04.2023
Kábel, ktorý je svojim prevedením a konektormi na úrovni káblov 2-3 drahších. (Cordial ,Sommer, Klotz...) Len pri veľkch značkách platíte viac aj za značku samozrejme okrem kvality... Veľká spokojnosť....!!!!

PZ
Kabel pro nenarocne
Pavel Z. 07.07.2020
Kabel neni tak mekky a drzi si deformovany tvar, takze po natazeni je zvlneny. Konektory funguji, ale pokud s konektorem zalomcujete, obcas je slyset nejake to zapraskani. Letovane spoje jsou provedeny velmi pekne a dokonce pretazene smrstovacimi buzirkami, ty casto nejsou ani u drazsich kabelu.

R
dobry
Ro11o 15.08.2018
za tuto cenu uplne postacujuci kabel k repro

P
No need to use anything else
PremekP 06.06.2023
Using them to connect speakers, monitors, microphones... You name it. Reliable and on the cheap side. A great product.

A
Solidní kabel
Anonymní 08.10.2023
Naprostá spokojenost

Kabel je dobře zpracovaný, mám jich hned několik a mám je delší dobu. Za ty peníze nelze nic vytknout

Obecně všem doporučuji.

M
Marconi 19.02.2020
Výborný kabel za rozumnou cenu. Děkuji