Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 24.04. a Čtvrtek, 25.04.
St
Ideální pro první domácí studio
Scooby the Pooh 10.03.2023
Používám ho na nahrávání vokálů v malém domácím studiu a se zvukem jsem spokojen.

Shlédl jsem spoustu video recenzí a došel k závěru, že je v podstatě jedno, jaký mikrofon si v této cenové relaci vyberete. Od všech známých výrobců dostanete za tyto peníze podobnou kvalitu. Tento u mě vyhrál v podstatě jen díky integrovanému pop filteru, což pár korun ušetří. Dodávaný návlek se mně osobně také hodí více než pouzdro, protože mám mikrofon neustále ve stojanu a mohu ho tak zakrýt, aby se na něj neprášilo.

Milý bonus, o kterém vám Thomann neřekne, je 10 let záruka po registraci mikrofonu na stránkách výrobce.

MT
Krásný celokovový velkomembránový mikrofón nejen pro začátečníky
Maxim T 26.02.2020
NT1-A je moje volba ve studiu zejména pro hlas a zpěv, ale využívám ji třeba i na kontrabas, tubu nebo cajon. Nejčastěji je ale na hlas díky pop filtru integrovanému přímo na stojánku.

P
Skvělá volba poměr - cena Rode NT1-A
Ph-neutrál 22.06.2022
Z hlediska poměru ceny a výkonu je tento mikrofon skvělá volba pro všechny kdo pracují v domácím studiu. Nahrávám s ním jak vokály tak i akustické nástroje. Má universální využití. Zvuková charakteristika v recenzích srovnávána s mnohem dražšími mikrofony, je podobná. Nejsou znát žádné velké zvukové rozdíly. Já osobně doporučuji.

A1
Alex 1980 08.04.2019
Na za?átek, skv?lá koup? ;-)

D
Lepší koupit zvlášť než komplet sadu
Danyn00 02.07.2023
Za mě lepší koupit samotný mikrofon, držák a jiný pop filtr.
Pop filtr je spojen svárem ke konstrukci a po chvíli spoj praskl bez žádného fyzického namáhání, takže pop filtr nedrží a nejde nasadit jinak než znovu svařit. Za mě špatný řešení toho spoje s držákem. Jinak mikrofon je klasika, super zvuk. Odpružený držák samotný taky v pohodě.

v
Mikrofon je vhoný na nahrávání studiových vokál? i mluveného slova.
vladimirwolf 17.11.2018
Tento mikrofon doporu?uji. Kvalitní zpracování, výborný pom?r cena / výkon.

S
Skvělá volba pro začínající umělce
Snifaya 12.07.2022
Na základě zhlédnutí recenzí na mikrofony do 200€ jsem zakoupil Rode NT1-A.
Potřeboval jsem něco co má jasný, čistý a přirozený zvuk. A to se mi splnilo. Mirkofon používám pár měsíců a nahraný zvuk vyhovuje mým představám.

G
Mikrofon do domácího studia
Gatty 11.09.2022
Výborný poměr cena x výkon, do domácího studia naprosto vyhovující. Použití pro zpěv a akustickou kytaru bez problému.

f
fonox 16.10.2021
Vyborny mikrofon pomer cena a vykon, doporucujem

v
vidu 20.08.2018
Vzhledem k cen? velmi dobrá kvalita. Vyrovnaný a v?rný zvuk bez ¨umu.