Sennheiser E 906

Odešleme pravděpodobně do Středa, 24.04.
F
Fortissimo2 04.11.2017
V sou?asné dob? 4.11.17 asi nejlépe fungující mikrofon na combo! E906 má výsledný zvuk lep¨í ne¸ jde z comba!

k
Jsem rád, ¸e máte speciální cenové akce na r?zné produkty.
klare 22.01.2019
Super mikrofon, nemám jedinou ¨patnou kritiku, v této cenové t?íd? a ú?elu pou¸ití se mu ¸ádný jiný nevyrovná.

B
A classic for guitar amps
Bitrklaa 28.07.2021
What else there is to be said. A good old classic which works in almost every environment and for almost every amp :-)

P
Alternativa k Shure 57
PS-sound 27.07.2021
Velmi věrně zachycuje skutečný zvuk kytarového aparátu

PE
Skvělá alternativa k SM57
Petr Eger - Midistage 17.08.2018
Výhodou je přepínač ořezávající frekvence oběma směry...

JF
Super mikrak na zvuceni i nahravani kytary
Jan Firek 23.06.2022
Muj oblibeny mikrak na nahravani elektricke kytary ve studiu. Mel jsem snim cest i na jinych akcich jak na stagi, tak ve studiich musel jsem si ho poridit taky do studia. Zni bezvadne!

A
Anonymní 16.12.2016
This microphone is top of the line guitar microphones. I need to concert quality sound of my guitar and the microphone for me is therefore essential. I use it also in the studio, as well transmits frequencies important for the guitar. Especially midrange I really like. I recommend it to all guitarists. Sometimes it happens that soundmen have not quality microphones for guitar and listeners hear a nasty sound. With this microphone Sennheiser e906 like it has not happened yet. Indeed microphone Sennheiser e906 can create high-quality sound to live performance. Suitable for a variety of styles. All the products I buy at Thomann, because I trust their superior quality.

p
pedro! 14.08.2019
Na snímání komba ideální i díky svému tvaru - lze spustit na kabelu před kombo a drží na místě. Úplně náhodou poslechem ve sluchátkách jsem zjistil, že se výborně hodí jako ambientní mikrofon. Zvuk OK.

F
Frydex 15.08.2019
Ze všech majků, které jsem doposud užíval má nejvěrnější podání snímaného aparátu, nechá si líbit neuvěřitelný akustický tlak.