Shure Beta 58 A

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 30.03.
p
Na live zpěv, záznam zpěvu
pedro! 10.07.2019
Ve srovnání se SM58 má trochu ostřejší, brilantnější zvuk, ale asi i o trochu méně pravdivý. Koupil jsem Bety i SM a chce to zkusit, který z nich bude znít lépa s daným zpěvákem. Bere dobře basy v hlase aniž by basy dělaly zvuk hůře srpzumitelným. Dá se použít i na záznam zpěvu v akusticky horších prostorech, ale bez nároku na špičkovou kvalitu. Kondenzátorový mikrofon nenahradí.

m
mirazpodoli 04.11.2018
Beta 58A - 2x zp?v ve folkové kapele

Nejlep¨í mikrofon na stage pou¸ití, jaký jsme m?li. ?istý a nezkreslený p?enos hlasu, ¨um nesly¨itelný. Odolnost v??i zp?tné vazb? excelentní.

Doporu?uji v¨em, kde nechce kupovat mikrofon na zp?v vícekrát :-).

V
Shure Beta 58A
Vilda 06.04.2022
The best microphone ever made. There's no need to say anything else.

BF
Bobo Frohlich 29.01.2019
Pou¸ívám st?ídav? s Shure SM58 ke zp?vu a ozvu?ení harmoniky a perkusí, zcela bezchybné a spolehlivé. Spokojenost s výrobky Shure a také se spoluprací s Thomann !

PM
Klasika
Petr Melda 25.05.2023
Po mnoha experimentech mi zvukař nabídl Betu a je to ono. Velmi silný signál, příjemný sytý zvuk. A hlavně- Beta je vysoce směrová, takže dobře omezuje hluk z pódia. Pro mne perfektní volba.

p
pitris 16.09.2019
Velice kvalitní zboží. Perfektní věrný zvuk.

B9
Skvělý mikrofon
Benny 93 31.08.2023
Mám ho pár let, zakoupen přímo tady se stojanem i kabelem. Zvuk pěkný, čistý, konkrétní a dobře padne i do ruky. Určitě doporučuji do zkušebny i na živé koncerty.

G
GeminM 03.09.2018
je to hrdina MIC-je lep¨í ako SM 58.

F
Nikdy bych neměnil!!!
Frolda 22.10.2023
Shure Beta 58A je pro mě naprosto nejlepší volba. Vyhovuje mi zvuk, který se šíří mezi posluchače, když zpívám a nemám s ním žádný problém.

j
jbservis 26.04.2018
´ivá vystoupení - velmi oce?uji odolnost v??i zp?tné vazb?