629 Kč

Odešleme pravděpodobně do Středa, 24.04.
A
Skvělý poměr cena výkon
Allnix 16.01.2022
Popravdě jsem nečekal, že v setu se zvukovkou a mikrofonem budou tak kvalitně hrající sluchátka, kor když samostatně se prodávají lehce nad 500 Kč. Zvuk je příjemný, vyrovnaný a pěkně konkrétní. Nošení je pohodlné a kabel dostatečně dlouhý a rovnou včetně redukce. Za mě maximální spokojenost pro domácí nahrávání.

MC
Jiz druhe...
Martin Cieslar 26.07.2020
Mam jiz druhy set a jsem s nima absolutne spokojeny. Vyvazeny zvuk, hodi se i k nahravani. Za ty penize je to super koupe.

v
Za tuto cenu jsem lep¨í sluchátka nena¨el
vohny 20.08.2017
Konstrukce okopírovaná od AKG, tak¸e s p?ehledem vydr¸í pády na zem v jakékoliv mí?e, jsou trochu t?¸¨í, na u¨ích je vydr¸ím mít pom?rn? dluho, trochu více bas? a trochu více vý¨ek ne¸ bych pot?eboval, ale za tyto peníze jsem zatím lep¨í sluchátka nena¨el, rozhodn? dobrá volba

MH
Martin Hosmi 03.11.2019
Sluchátka používám k elektronickým bicím. Dobrý zvuk za rozumnou cenu. I po delším hraní netlačí.Doporučuji.

HK
Neuvěřitelné
Honza Ko. 03.04.2021
Od sluchátek jsem nečekal nic moc, ale když přišli byl jsem opravdu ohromen, zní naprosto úžasně a vůbec nic jim nechybí. 100% spokojenost a můžu jenom doporučit.

MK
Sluchátka výraznější ve středech a výškách. Ideální na delší nošení
Mano Khar 13.08.2021
Dobrá otevřená sluchátka, která se dají na hlavě mít dlouhou dobu. Lehká a věrná. Jsou výraznější ve středech a výškách, takže lepší jako odposlechová sluchátka než na poslech DnB hudby.

B
Kvalitné slúchadlá za super cenu
Branochod 05.02.2022
Doporučujem každému, štúdio, stage, cvičenie. Tá cena ja úžasná, kvalita maximálna ako je len možná. Gratulujem

L
Excellent headphones for the price
Luckyboyl 07.09.2021
No complains, good sound, reliable, very comfortable. Great.

H
Houmer69 17.08.2022
Výborné slúchadlá, používam v domácom štúdiu aj na bezne počúvanie hudby, za tu cenu výborná voľba..

M
Milu-2 03.12.2020
Skvělý zvuk. Dobře sedí na uších. Hezký vzhled.