88 Kč

Odešleme pravděpodobně do Středa, 24.04.
W
Walker 17.05.2019
Jednoduše řečeno - kabel odpovídá ceně. Tento kabel, v této cenové kategorii, splňuje všechny mé požadavky. Do zkušebny určitě ideální volba, obzvlášť pro začínající, ne příliš majetné kapely. Oceňuji také možnost odšroubování závitu, což ulehčuje případnou opravu poškození.

V této cenové kategorii jsem zatím nenašel lepší kabel a doporučil bych ho ostatním.

OV
V pořádku kabel
Ondřej Vencko 24.01.2020
Kabel jsem zakoupil řekněme jako multifunkční vybavení. A funguje to.

Primárně ho používám na propojení monitorů a zvukové karty, v čemž exceluje. Zvuk je věrný, příjemný a nezažil jsem nějaké komplikace.
Jeho dvojče jsem však použil na propojení baskytary s aparátem.. A i v tomto směru nezklamává.
Jedinou nevýhodou může být snad jen pocit lacinosti, který plyne z použitého materiálu. Osobně to však nevidím jako překážku.

Rozhodně mohu kabel doporučit pro všechny low-budget muzikanty, neboť zcela uspokojuje potřeby pro základní hraní.

J
Trochu rozčarování
Jirka-V 23.01.2022
Kabel v pořádku, ale u jacků jsem naměřil izolační odpor mezi živým a zemí pod 1 kΩ. Šlo o 2 kabely, to znamená, ze 4 konektorů byl jen jeden s nekonečným odporem (nebo, přesněji větším než 20 MΩ)

M
cable
Majkl 15.10.2018
Kabel jsem m?l na doma jenom a vydr¸el asi tak p?l roku. Není to moc, ale jako nic moc jsem ne?ekal.

M
Kvalita odpovídá ceně
Miesler 11.07.2022
Vlastně nicmoc, už jsem jich několik stihl zničit během koncertů, moc toho nevydrží a že by na ně byl spoleh, to se také říct nedá. Ale alespoň jsou levné, takže je mám spíš jako backup.

S
Great for the Price
Speedkrieg 28.03.2024
I am really impressed with this cheap guitar cable! Despite its low price, the quality is outstanding. It delivers clear and crisp sound without any interference, making my playing experience enjoyable. The cable itself is durable and feels well-made, so I have no worries about it holding up over time. Definitely a fantastic value for the price

L
Doporu?uji!
LennyCz 12.07.2018
Pro b?¸né domácí i pódiové pou¸ití naprosto dosta?ující - navíc za minimální cenu.

AX
OK
Andor Xiri 19.04.2022
didnt find any problem, works fine

K
Kvalitní a spolehlivý kabel!!
Kubajs 05.12.2021
Kabelu mám více a je to pro mě každodenní pomocník, na kterého se mužů 100% spolehnout. Zpracování je perfektní a doposud jsem ani s jedním neměl problém.. Za mě je to dobry produktu který mužů doporučit dalším kolegům z hudební branže.

C
Vyhovuje