the t.bone GigA Pro Pedal Set

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 18.04.
K
Slušný pracant za slušnou cenu
Krakonosh 06.09.2021
Fajn bezdrát pro muzikanty, kteří mění více nástrojů.

Podruhé bych asi šel do sady se dvěma vysílači (není třeba vždy při výměně nástrojů "přepíchávat". Zatím jsem nenarazil na problém s přenosem (k pásmu 2,4 GHz jsem opatrný), bezproblémová práce, praktická dokovací stanice na nabíjení. Škoda, že neumí přijímat dva vstupy současně (vždy je třeba přepnout na jiný vysílač/výstupní kanál), ale v této verzi jej používám pro střídání akustické a elektrické kytary se dvěma cestami a funguje na výbornou. Tváří se mechanicky poměrně odolně. Jelikož hraji ještě v jedné kapele s odlišnými nástroji, docela mi chybí funkce ukládání "scén" - buď si musím uložit nastavení pro každý nástroj zvlášť a poté přepínat mezi čtyřmi presety, nebo používat pro obě kapely pokud možno stejná nastavení obou nástrojů, případně přikoupit ještě jeden přijímač (což by řešilo i nechuť k přendavání vysílače).

Celkově je to ale velmi užitečný a použitelný kus vybavení.