2069 Hodnocení zákazníků

149 Kč

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 26.04.
A
Ajo 12.10.2020
Použili sme v skúšobni ! Splnilo účel na 100 %
Odporučil by som zakúpiť s basstrap do rohov miestnosti.

MN
Great for value
Marty NP3 13.01.2022
We have this in our band room. Does what it does. If you want cheap, functional variation, buy this. Forget on the egg paper thing. This is worth it!

K
Funkční, ale méně vzhledné
KONDIK 15.04.2024
Co panel, to originál. Pokryl jsem s nimi celou jednu stěnu, funkce je v pořádku, ale estetika dost pokulhává. Panely jsou křiv nařezané a často nejdou opticky k sobě. Tento produkt byl pro mě zklamáním. Perfekcionistům rozhodně nedoporučuji.

A
absorber
Anonymní 20.05.2016
Produkt je co se tý?e odhlu?n?ní v po?ádku, pouze n?které kusy jsou odstínov? jiné. Celkov? jsem spokojen.

J
Spokojenost
Jirka-V 25.05.2023
Visí na stěně a dveřích, plní účel, při montáži doporučuji použit originál t.akustik Contact Glue

E
Entenpentelak 20.11.2022
Pomohlo !!!... Hrubsie by bolo lepsie ale za tie peniaze som ticho !!! Bez ozveny... !!!

M
t.akustik
Marek33 30.10.2023
Objednali sme si peny na skúšobňu. Pena splnila požiadavky. Znížila úroveň odrazu zvuku od stien. V danej cenovej kategórii môžem len odporučiť na odhlučnenie priestorov skúšobne kapely.

BB
Absorber zvuku
BoB Bednar 30.05.2023
Vhodný a levný absorber, používám do kytar.boxů