the t.bone MB 78 Beta

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
m
Milé prekvapenie
milan240858 29.06.2017
Ozvu?oval som foklórny festival, musel som ozvu?i? nieko?ko speváckych zborov od 6 a¸ do 16 ?lenov. Snímal som dvoma mikrofónmy celé pódium 8x6 metrov.
Bol som milo prekvapený, mikrofóny boli ve?mi odolné proti spätnej väzbe, snímali z ve?kej vzdialenosti. Boli málo náchylné na ruchy okolia. In¨pirácia mikrofónom SHURE BETA 87 je zjavná.

M
Marconi 19.02.2020
Zvukově příjemný a velmi citlivý mikrofon za výhodnou cenu.

b
Super
bob2 20.11.2017
Dokonalé. Nesly¨ím rozdíl proti Shure Beta. Zp?v podává skv?le, je náchyln?j¨í k vazb? ne¸ dynamické mikrofony, ale to jsme ?ekali.

A
The t.bone MB 78 Beta
Anonymní 12.01.2016
Mikrofóny vlastním viac ako polroka, vyu¸ívam ich
skoro ka¸dý vikend a musím poveda?, ¸e naozaj ma nekslamali ?i u¸ vlastnosti, spracovanie a zvuk je tie¸ nad moje o?akávanie !!!

Super odvedená práca.

A
za ty penize
Anonymní 07.11.2016
fantasticky zvuk i zpracovani...mikrofon se vyrovna i o par tisic drazsim kouskum...urcite doporucuji..

M
MildaSkalik 07.03.2018
Už ho používám více jak rok a dokonce jsem s ním natáčel 2 CD. Překvapil mě při nahrávání houslí a zpěvu z dálky cca 30 cm. Všechny korekce na 0 dB a čistý a věrný zvuk.
Má zpěvačka ho používá pravidelně na zpěv. Má ho v ruce a také super.