249 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 4.04.Pátek, 5.04.
MS
Martin SE 20.02.2021
Kúpené pre deti základnej umeleckej školy.
Plus - krásny vzh?ad, pogumovaný povrch - ve?mi príjemný na dotyk, bohaté funkcie metronómu, vidite?né podsvietenie displeja, ktoré zhasne pri zapnutí metronómu - to šetrí batérie, balenie obsahovalo aj batérie, bezkonkuren?ná cena .
Mínus - nemám námietky.
Záver : Od ladi?ky s metronómom v tejto cene som ani neo?akával profesionálny, presný a doživotný stroj, ako som to ?ítal v sklamaných recenziách. Deti sú š?astné, a ja tiež.

b
Doporučuji
beVasek 19.11.2021
Dělá co má, nemám co vytknout. V balení je i kontaktní mikrofon, takže lze ladičku použít i na akustické nástroje

RA
Richard Abraham 31.03.2020
Skvělá ladička. Jednoduchá, přesná, vydrží baterie, má příjemné podsvícení a především je možné jí při hraní mít i na zemi a stále je vidět při dolazování nástroje. Už mám druhou.
Doporučuji.

R
Sluchátkový výstup :-(
Radek.S 01.05.2022
Používáme pouze jako metronom.
Jednoduché ovládání, dobré zpracování.
ALE! Sluchátková výstup je pouze do jednoho sluchátka - tak za to méně hvězd. A z tohoto důvodu bych znovu nekoupil.

S
smestad
Smestad 14.03.2018
skvely pomocnik za dobru cenu

LL
Metronome and Chromatic Tuner
Lubomir Lamplot 27.12.2022
Výborný pomocník při nácviku muziky.

OK
Ondřej K. 13.02.2024
Jako začátečníkovi bylo pro mě složitější zjistit jak kytaru naladit. Kdyby byl návod více podrobný tak bych se nezlobil. (nebo ideálně nějaký video návod)