990 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 24.04.Čtvrtek, 25.04.
DV
Celkově dobré, jen ty detaily
Dave Variax 06.04.2022
I se dvěmi kytarami se s ním dobře manipuluje a není tak těžký, jak bych očekával. Aspoň jeden oddíl by to ale chtělo ca o 1-2 cm vyšší. Semiakustika se tam i šířkou korpusu vejde jen tak tak. Oba zipy by potřebovaly delší dráhy, aby se líp dalo vkládat a vytahovat nástroje. Pomohla by uchycení na krky kytar uvnitř (to však není tak zásadní). Hodně mi chybí malý popruh v polovině zadní strany na přenášení ve svislé poloze. A přední kapsy jsou materiálově a v detailech hodně levné. Nicméně v dané cenové kategorii dobrý nákup.

A
Adam961 05.04.2019
Takéto púzdro som h?adal roky. Nosím v ?om jednu 6 strunovú a jednu 8 strunovú gitaru. Obidve sa vo¨li a nemusím tak na skú¨ky/koncerty nosi? dve samostatné puzdrá. Obal je pomerne pevný a vôbec sa nebojím, ¸e by sa mi gitary nejako po¨kodili. Navy¨e púzdro obsahuje ve?a vreciek, ktoré sú naozaj ve?ké a hlboké.
Jedinú nevýhodu, ktorou disponuje toto púzdro je mo¸no tro¨ku ne¨?astné umiestnenie popruhov na nosenie na chrbte. Mohli by by? o nie?o viacej od seba vzdialené preto¸e pri nosení sa mi zarezávajú do chrbátu. Taktie¸, pracky popruhov sú z lacnej¨ieho materiálu a jedna mi po pár d?och praskla.

OH
Ondrej H. 27.05.2021
Produktu není co vytknout, funguje skvěle. Masivní zipy, solidní zpracování a dobrá cena.