1928 Recenze

555 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 24.04.Čtvrtek, 25.04.
Bc
Slouží, jak má
Bluesplayer cz 09.07.2021
Taška na pedalboard je vyrobena z dostatečně pevného materiálu, ani po zhruba jednom roce není patrné žádné poškození. Pro moje potřeby má ideální rozměry, skvělá je velká kapsa na propojovací kabely a další příslušenství. Koupi doporučuji, sám jsem naprosto spokojený.

P
Perfektní taška (nejen) na efektové pedály
Patozzi 22.09.2023
Tak z tohoto nákupu má radost! Taška od Thomanna je perfektně zpracovaná. Má vepředu velikou kapsu. Je měkce polstrovaná. Lze ji nosit v ruce nebo použít popruh na rameno. Musím říci, že i dobře vypadá. Osobně ji vlastně vůbec nepoužívám na efektové pedály, na které je určena. Jsem klávesák a nosím v ní jednak rozebrané vrchní patro klávesového stojanu a pak ještě různé drobné klávesové příslušenství. Vejde se toho do ní opravdu dost... Docela uvažuju, že bych si v budoucnu pořídil ještě jednu a používal ji na kabely atd. Nelze než doporučit!

L
Skvělá brašna za zlomek ceny originálu
Lasy79 08.12.2021
Perfektní ochrana vašeho pedalboardu. Polstrování i kvalitní zipy. Nesrovnatelné se 2x dražšími značkovými pouzdry. Jednoznačně doporučuji!

H
Moc dobrý obal za super peníze
Holyman 13.06.2017
Kupoval jsem pro kamarády na mixpult Behringer Air 18. Nem??ou si ho vynachválit. Kvalitní polstr, odolná konstrukce a dobré zipy. Spokojenost!

s
slowhand2 21.11.2017
Pou¸íval som pre Boss GT10B ,univerzálnos?, kvalitné materiály.

T
Vhodný i pro M-Audio Axiom 25
Tudy 09.08.2021
Perfektně sedí pro kontroler M-Audio Axiom 25. Do kapsy se vleze i menší zvukový modul jako Roland MT32, nebo sekvencer Yamaha QX5 :-)

Z
Spokojenost
Zdenál 19.08.2019
Slouží již mnoho let. Až doslouží, koupím znova. Dobré materiály, zipy ok.

A
parada
Anonymní 06.07.2016
za tu cenu nie je co riesit, problem s multiefektom vyrieseny, obal sadne perfektne

PM
Pato MJ 15.09.2019