469 Kč
Na dotaz
Na dotaz

U tohoto produktu je buď termín dodání momentálně nejasný nebo nám náš dodavatel zatím není schopen potvrdit žádné spolehlivé datum dodání. Kontaktujte prosím náš tým, pokud chcete obdržet další informace k dostupnosti.

P
Môj in ear kufrík
Pyranoja 27.04.2021
Mám v ňom pekne uložené slúchadlá shure aj s obalom, MA400 aj s adaptérom, redukciu speakon-xlr a ešte mi tam kúsok miesta ostalo :)

Takto keď idem na koncert iba doma zavriem kufrík a viem, že na koncerte budem mať všetko, čo potrebujem pre svoj in ear.

k
Dobrý
ketn 09.05.2019
Ten je tak roztomilý, že jsem ho prostě musel koupit. Používám jej na uskladnění sluchátek a sluchátkového zesilovače, včetně kabelu. Škoda jen, že nemá nějaké malé ouško na nošení.

S
Sv.Miroslav 01.07.2020
Výborný a odolný kufrík za fajn cenu.