175 Kč

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 30.03.
x
Plní sv?j ú?el, kvalita odpovídá cen?
xmiska 14.02.2018
Pro: cena, délka ideální jak na 5m tak na 10m kabely, prost? plní sv?j ú?el
Proti: kvalita zpracování, párají se okraje, dochází k odd?lení spoje jednotlivých ?ástí

Po upevn?ní podle návodu na stránce produktu velmi dob?e dr¸í na kabelu, v?bec se neposunuje, ba naopak je pom?rn? t?¸ké jej z kabelu demontovat. Pásky nemají nijak zvlá¨tn? o¨et?ený bo?ní okraj, dochází tedy k ob?asnému odd?lení n?kolika nití - párají se.
Mám t?chto vázacích pásk? nejmén? 100ks a nejmén? u 20 z nich do¨lo po v pr?m?ru roce (2x za m?síc) pou¸ívání k odtr¸ení ve sva?ovaném spoji (?e¨íme p?e¨itím na stroji). Z jinými zna?kami t?chto pásk? nemám zku¨enosti, nem?¸u tedy srovnat s kvalitou jiných. A¸ na tuto vadu p?esn? plní sv?j ú?el.

J
Jurajko 25.07.2019
Odolné pásky s dlhou životnosťou. Držia aj pri silnejšom pnutí a nezničia sa ani pri niekoľkoročnom pravidelnom používaní.

OR
OK
Ondrej Rea 07.05.2019
plní vše, co od toho člověk očekává :)

S
Pořádek
SniperVinc 01.08.2021
Mám rád v kabelech pořádek. Tahle věcička mi s tím pomáhá na denní bázi.

F
Great product!
Filas 31.01.2024
Cables usually come with some kind of factory fasteners but these ones are so much better and easier to use!

For this price definitelly a must have for all kinds of studios.

MP
PA 3-amp
Matej Pulik 25.04.2020
Kvalitný produkt vrelo odporúčam veľmi precízne spracované... dlhá životnosť bezproblémová práca. :)

M
Pásky na každý kabel
Manchini 07.09.2022
Perfektní věc na kterou vždy zapomenete a vždy se hodí. Preventivně doporučuji nakoupit nad rámec nákupu.
Jednoduchá a vždy potřebná.

T
Jednoduché použití, mnoho ušetřených hodin rozmotávání kabelů
ToKlose 07.01.2023
Tyto stahovací pásky za dobrou cenu mohu rozhodně doporučit. Jednoduše se přichycují na kabel, na kterém následně opravdu pevně drží.

S
Šikovná věcička
Sasanka 26.09.2019
Občas se ztratí, ale pokud je na svém místě ušetří mnoho nervů. Užitečná věc.

M
Myscho 02.05.2022
Kvalitné spracovanie, dlhšie mi už slúžia na kábloch, som spokojný :-)