Stabilita

Thon Microphone Flight Case 14

Odešleme pravděpodobně do Středa, 17.04.
K
Karel-Terestial 02.11.2021
Velice robusní kufr, používám ho pro shure SM58 a SM57, mikrofony v přihrádkách drží skvěle.
Jedinou nevýhodou je jeho větší váha, ale zato mám jistotu, že se mikrofonům za žádnou cenu nic nestane.
Stabilita

p
pedro! 08.07.2019
Kufr je dělaný na Shure SM-58 a podobné. Tyto mikrofony přesně sednou na své místo. Dobře použitelný je i na všechny možné tužkové mikrofony (AKG P170, Rode NT5 apod.), ale větší už se nevejdou (AKG D5). Samozřejmě se nevejdou ani velké mikrofony pro kopáky nebo velkomembránové (Rode NT1A). Ty se dají dobře uložit v postranních prostorech nejlépe v původním textilním nebo látkovém obalu. Pěna je dostatečně tuhá a mohla by dlouho vydržet. Hranoly z pěny ve víku dobře udrží mikrofony na svém místě, a to i v postranních prostorech - nic v kufru nelítá. Jsem velmi spokojen.

MC
TOP
Martin Cieslar 06.05.2020
Really great and solid flightcase. Satisfied 110 percent!