298 Kč

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 19.04.
BJ
Použil jsem na montáž 2 přijímačů sennheiser XSW1 do short racku
Band JUJU 24.08.2020
Do short racku jest musel zmenšit hloubku a pro XSW1 převrtat otvory pro montáž. Nicméně výsledek vypadá velmi zdařile a vše drží, jak má.

P
Funk?ní poli?ka do 19" racku
Piemsi 07.03.2018
Pou¸il jsem na umíst?ní zvukové karty Focusrite, která nemá mo¸nost zabudování do racku, jeliko¸ má pouze polovi?ní ¨í?ku (9,5"), vedle si pak dávám dálkové ovlada?e ?i jiné drobnosti, funk?ní a stabilní ?e¨ení.

Není kompatibilní s Blackmagic
Audiorent 30.01.2023
příliš hluboké, díry nesedí a co hlavně, jednotky Blackmagic mají ventilátory z boku a originální police je také z boku perforovaná aby se dosáhlo proudění vzduchu a jednotky se tak mohly chladit. Je evidentní že tuto polici nabízí jako kompatibilní generátor náhod nebo naprosto tupý prodavač který ty jednotky neviděl ani z vlaku

Anonymní 21.03.2016
Rack pou¸ívám pro svou sbírku audiotechniky a jsem maximáln? spokojen. Do poli?ky se díky mno¸ství otvor? dá p?id?lat ka¸dý kousek, ani¸ by bylo nutné d?lat jiné dírky, ne¸ ty, co jsou p?edvrtané pro no¸i?ky.
Naprostá spokojenost.

IK
kvalita
Ivan Kotucek 04.07.2019
Vyborne prevedenie, otvory na všetky možné rozmery. Super

k
Funguje výborně!
kubin 21.02.2020
Funguje výborně! Doporučuji ostatním.

MR
Je to prostě polička
Matej R. 06.11.2023
Polička do racku, máme na ní přidělaný WiFi router. Drží, jak má, jen jedno ucho bylo lehce ohnuté, ale nic, co by trocha hrubé síly nenapravila.

Hmm...
Anonymní 11.08.2016
Prislo mi to poskodene. Pravdepodobne pri preprave! Dokazal som to v pohode vyrovnat a zatial sluzi tak ako ma.

m
meky3 10.06.2019
skvelá možnosť ako umiestniť užšie zariadenia

l
Plní účel
liveproduction.sk 16.12.2022
Robí to to, čo to má robiť : )