5-7 héten belül szállítható
5-7 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

T
Ceremónia hangosításhoz
Tebee 17.01.2024
Ceremónia hangosításhoz vásároltam két darabot. Meglepően tiszta hangzású, kreatívan, jól használható hangfal, a beépített akkumulátor hosszú időtartamot biztosít.
Tulajdonságra 3*, mert hiányolom:
- XLR vonali bemenetet,
- a hozzá adott mikrofon jelét nem lehet átvinni vezeték nélkül a másik hangfalra, ilyenkor vezetékkel össze kell kötni őket.
- A bluetooth jelátvitel késik.

WV
White Video Disco 27.02.2022
Ebben az árban tökéletes. A párjával hamar összebarátkozik BT csatornán.
Android app segítségével használom. Tökéletes, egyszerű, praktikus.
A hátránya, hogy ha merül az akkumulátor elkezd pattogni a hangfalból kijövő hang.
Sajnálom, hogy XLR jelbemenetet csak a mikrofon kapott. Direktben felszereléshez csak 3.5mm-es jack kábellel lehet csatlakoztatni.
Ha a saját mikrofonját használjuk, a jelet nem továbbítja a párjához, így csak egy oldalról szól a mikrofon.