beyerdynamic DT-770 Pro 250 Ohm

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
M
Kiváló ár/érték arány
Main1 13.01.2019
A fejhallgatót otthoni zenehallgatásra, illetve hobbi szint? zenekészítéshez vásároltam. Korábban már volt alkalmam kipróbálni a 80 és a 250 ohm-os verziókat is. Mivel a hangkártyám fejhallgató er?sít?je lehet?vé teszi a magasabb impedanciás fejhallgatók csatlakoztatását, így nem volt kérdés, hogy a 250 ohm-os verziót veszem.
El?nyök:
Nagyon jó, kiegyenlített hangja van, ezen az áron magasan a legjobb, amit volt lehet?ségem meghallgatni. A kábel elegend?en hosszú, a fejpárna kényelmes, jár hozzá hordtáska.
Hátrányok:
Viszonylag nagy méret?, így hordozásra kevésbé alkalmas, de egy ilyen fejhallgatónál ez nem is lehet cél. Több helyen írták, hogy nagyon kényelmes, de nekem egy id? után kicsit szorítja a fejem. HD25-nél nincs ilyen problémám, igaz annak más a felhasználási területe. A kábel nem lecsatlakoztatható, bár ez nem biztos, hogy a hátrányok közé sorolható.
Érdekesség, hogy a mai napig Németországban gyártják, ami ebben az árkategóriában szinte egyedülálló.

W
Line6 HX Stomp mellé nekem bejön
Winnetou 12.12.2020
Tetszik, amit egy HX Stompra dugva produkál, ha a Stomp kimenetét jól megküldöm a beállítások között (+10 dB), bőven túl hangosra is fel lehet tekerni a potival.
Elsőre soknak tűnt a magasa, de vagy bejáratódott, vagy megszoktam eddigre.
Presetgyártáshoz nekem elég részletes, utána csak ellenőrzöm monitoron, de nem kellett különösebben utána állítani.
Basszusgitárra is tetszik a Stompon.