Daddario NYXL1164

Szállítás megközelítőleg Péntek, 19.04. és Hétfő, 22.04. közt.
e
Daddario NY XL
eriksziegl 20.03.2019
Több alkalommal használtam és használom is ezt a húrt. A hangja nagyon jó, pont annyira id?tálló, mint bármelyik másik húr (pár óráig van igazaán jó hangja folyamatos játék mellett) Rendszeresen el?fordulnak "szériahibás" darabok.- számtalan e1-esem szakadt már le (tökéletesen beállított hangszeren) pár perc után, még a 12-es szettb?l is! :D Emellett többször is szakadt zacskóban elgörbült vég? húrok érkeztek. Szerintem egy ilyen árkategóriájú húrnál ez megengedhetetlen lenne. Azoknak ajánlanám, akiknek nem számít, ha aktív munka mellett egy nap esetleg háromszor ki kell cserélniük a leszakadt húrokat.