Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Csütörtök, 4.04. és Péntek, 5.04. közt.
b
Best
bestfmc 15.12.2018
Kiválló min?ség és hangzás!!! Csak ajánlani tudom. Számomra fontos volt a méret, hogy nagyon könnyen lehessen beszerelni és vinni akárhova. Ez a termék teljes mértékbein kielégítette ezt az opciót, továbbá az ára is fontos volt, a min?sége és a hangzásvilága is. Szerencsére nem csalódtam a db márkában. A legjobb választás kissebb és közepes rendezvények lebonyolítására, telt masszív basszus és kiválló közép/magas tartományok jellemzik ezt a terméket. Semmi zavaró recsegés vagy egyébb müanyag hatású hangzás. Csak is a min?ségi és profi megszólálás!

D
db es 602
David_hungary 20.02.2024
Sokáig szemezgettem a DB technologies ennek a szériájával, kicsit szkeptikus voltam, hogy ebben az árkategóriában valóban lehet minőséget venni. A db technologies megcsinálta. Első tesztelés alkalmával 50% hangerőn is már meggyőző teljesítményt nyújtott, kellemes basszus, erőteljes közép tartomány, számomra a magas hangok kicsit hiányoznak, de egy keverő segítségével lehet játszani vele, hogy ez a hiányérzet elmúljon. Viszonylag gyorsan könnyen összerakható, ami számomra kicsit hiányzik a toppok rögzítésére, de viszont a többi oszlopsugárzóval szemeben előny, hogy speakon csatlakozóval van ellátva és kábellel van összekötve az erősítővel, nekem ez a megoldás hosszú távon tartósabbnak tűnik. Összegezve ár érték arányban tökéletes választás bárki számára, kisebb helyiségben de akár kültéren is megállja a helyét.

G
Kicsi a bors de erős
GyLaci 12.07.2019
A kis méretekhez képest egy 50-100 fős rendezvényen megállja a helyét.
Korrekt hangkép, erőteljes sub, kiváló elektronika.
Az ár-érték aránya rendkívül jó!

C
Ceremóniamester 19.01.2020
Ár/érték - tudás alapján nagyon megéri az árát (már kettő is van belőle)... Amit viszont szokni kell, az a technológiából adódó alapból steril hamgzáskép! Persze mindez korrigálható a megfelelő keverővel. Gyönyőrű igényes darab, akár egy szobában otthoni felhasználásra, akár kisebb rendezvényeken, mindenhol megállja a helyét.
(Negatív ítélet egyedül a Magyar postát illeti, mert bár a Thomann az ígéret - leírás - alapján azonnal postázta, a csomag Magyarországon majd egy hetet bolyongott, mire megkaptam, ezért ha valaki rendel, egyszerűbb ha postán maradó csomagként kéri talán úgy gyorsabb!)

T
Könnyű, kompakt
Tebee 17.01.2024
Kissebb létszámú rendezvények tökéletes hangosítása. Többször érkezett dícséret, amikor megszólalt, mert kis hangerőn is dinamikus, minden tartományt kiszolgálja. 50-60 fős rendezvényhez ajánlom. Visszahngos termeket is kiválóan lehet hangosítani, a beépített dsp-vel gyorsan be lehet állítani az adott helyszínhez, a limiter szuperül teszi a dolgát.

L
Nagyon szuper, ennyiért nagyon jó választás
Liszkai 13.02.2024
Két TOP - hoz használom, egyenlőre a mély miatt vettem meg, de tervezek még egyet venni.

m
kicsi a bors, de erős
mesterbandi 02.01.2020
Remek kis cucc. Pici, kompakt, könnyen szállítható. Tiszta erőteljes hangzás. Beltéren jobban érvényesül! ;)