Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
s
Band Creator
seagullatis 05.09.2019
Amire vásároltam: Általában duo-ban játszom két akusztikus gitár és ének felállásban, kisebb klubokban, rendezvényeken. Néha szükséges, hogy egy kis zenei alap, vagy ritmus szekció is kisegítsen bennünket a bulikon, ezért vásároltam a Trio Plust.
Egy kicsit részletesebben át kell olvasni a leírást, nem bonyolult, csak elég sok dologra kell figyelni. A pozitívum: Jól használható a dalok tanulásához, kísérletezéshez, komponáláshoz, mivel azonnal többféle ritmus és basszuskíséretet ad. Negatívum, kicsit szegényes hangzás, amit Én használok, az főleg a FOLK és a COUNTRY stílusok, lehetne kicsit jobban stereo és minőségibb hangszínek, lábdob+pergő. A bass gitár hangszíne is gyenge, de használható. Két napja van nálam, eddig nem tudtam sokat foglalkozni Vele, igyekszem jobban kiismerni és teszek fel róla videót is a közeljövőben.

B
Egy személyes zenekar
Bandita 14.05.2021
A legnagyobb találmány a zenészeknek.
egyedül vagy, van ötleted, a TRIO+ kisegít.
Minden zenei stílusra dobritmus, mellé a bass alap és tömérdek gitár loop.
Mindenkinek ajánlom.
Egy hátránya van: nem tudom konvertálni mp3 wav stb a trio+ használati fájljait.