kezelhetőség

91,98 ft / m •

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
DP
Ha jó TAPE-et keresel
DJ PALA 10.10.2019
Sok TAPE szalagot próbáltam már, de valahogy mindig volt bajom velük. Vagy túl drága volt, cserébe persze tökéletes, vagy próbáltam az olcsóbbakat is, de azok nyomot hagytak miután felszedtem őket, vagy eltávolíthatatlanul rajta maradtak a kábeleken, állványokon stb.

Na ez a termék nem ilyen :) Árban a középmezőnyben van, viszont minőségben a felsőkategória. Könnyen ragasztható, nagyon jó a selymes felület, egyáltalán nem hagy nyomot és jól tart.

Egy apró hibája, hogy ha nem 100% precízen a jó szögben téped le akkor hajlamos a legszélén egy kis szál ott maradni és az nem szakad le megfelelően. Ez persze semmit nem ront rajta, csak marad plusz egy vékony hajszál szerű maradék a tekercsen, amit külön le kell tépni, de ha ráérzel, akkor ez megszűnik. Szóval én csak ezt fogom venni mostantól!
kezelhetőség