Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Hétfő, 29.04. és Kedd, 30.04. közt.
I
Aesthetic and professional!
Imagevideo 17.03.2023
This indispensable device for professional DJs combines a demanding design, a beautiful design with a practical low-weight design. Easy to install, light weight but still solid. If you haven't already, you'll need one. But be careful, because you won't be able to stop adding more pieces.

B
Minőségi termék
B.Tomi 14.06.2022
Színpadfedés elemeként lett vásárolva. Minőségi termék. Ajánlani tudom.A csomagolás viszont kicsit sérülékeny.

P
Masszív
Pongi7 27.10.2023
Nagyon jó termék, viszont, ahogy a többi truss elem is, szerintem túlárazott. Ezt leszámítva tartós, masszív, jó kivitelezés

GE
Precíz, pontos, erős
GDS Event 16.01.2024
Miliméter pontosaan passzolnak, könnyen összeilleszthetőek, stabil, erős kidolgozás.