1-2 héten belül szállítható
1-2 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

A
Sajnálom.
Aktív-A 01.06.2021
Nagyon vártam a Gold Tone hangszert, de sajnos vissza kellett küldenem, és sajnálom, mert nincs olyan alternatíva, amit most helyette találnék.

Negatívum:
- Még a sorozatszámot tartalmazó címke sem volt rendesen a gitár belsejébe ragasztva, majdnem kiesett onnan, ekkor néztem bele a gitár belsejébe.
- A hát és oldalfalat összekötő rovátkolt fa szerkezeti elem kb 1/4-e volt beleragasztva, a többi egyszerűen le volt tépve és ki volt törve belőle. Nem is volt a gitártestben a hiányzó szerkezeti elem, csak a helyének a ragasztási maradványai látszottak.
- Az erősítő része a magas hangszínre állítva recsegő sistergő hang jelet továbbított az erősítő felé. A legalacsonyabb szintre állítva ez a jelenség megszűnt.
- Már értem, hogy miért írták mások, hogy hamar lemerül az elem. Két kis gomb elem van benne, mint ami a karórámban is.
- A jack dugót egy kis erővel tudom csak kihúzni, szóval nem olyan finoman jár a foglalatában.

Pozitívum:
- Jó ötlet, hogy az akusztikus basszustól kisebb, de az ukulelétől egy nagyobb hangszer legyen.
- A gumihúrokat jó volt pengetni és nem tapasztaltam, hogy különösebben tapadna hozzájuk az ujjam, vagy kigördülne alóla.
- Az akusztikus Fender Acoustc OD-re kötve elég jó hangszínt tudtam beállítani, és tényleg a nagybőgőhöz hasonlatos hang volt, tetszett.
- Frettlessen gitározni, még nem volt ilyen a kezemben, de jó volt.

Összességében:
- Szakszerűen elkészítve a hangszert, és egy Fishman erősítő rendszerrel egész jó lehetne.
- Ez a negyedik gitár amit a Thomann-tól rendelek, de ennél éreztem először, hogy nem éri meg az árát.

A Thomann-nak köszönöm a gyors intézkedését, és azt is köszönöm, hogy egy olyan közösséget hozott itt létre azzal, hogy az értékeléseket közzéteszi, ahol nagyon hasznos számomra olvasnom mások tapasztalatait, javaslatait, ajánlásait és ahol szeretek is elidőzni.