599 ft

Szállítás megközelítőleg Kedd, 23.04. és Szerda, 24.04. közt.
A
Olcsó de nem reménytelen
AkosGeza 26.09.2019
Harley Benton TE-20 SB Standard Serie Set 1 részeként került hozzám.
Szuper ötlet kezdő gitár-készlethez pengetőt is mellékelni - mindjárt öt darabot. Annak, aki most veszi első gitárját, valószínűleg még nincs pengetője sem. Ahogy fejlődünk, biztos ki fogunk próbálni más pengetőket, puhát, keményet, hegyeset, stb. Kezdésnek jó választás a medium.
A pengetők éle nekem picit egyenetlennek tűnt, főleg más pengetőkkel összehasonlítva (Ernie Ball, Ibanez). Ezt gyémántporos körömpolírozóval orvosoltam, most már ezek is teljesen sima éllel rendelkeznek.

P
Kedvenc
Parco 07.05.2021
Nekem valamiért ezek a pengetők a kedvenceim.

P
jó ár/érték
P.Szabó 27.04.2020
E-gitárhoz használom.Számomra kényelmes a fogása, megfelelő a keménysége.Bár a feliratok aranyozása rövid használat után kopásnak indul, a termék tökéletesen használható.