Harley Benton Guitar Strap Padded Black

Szállítás megközelítőleg Csütörtök, 4.04. és Péntek, 5.04. közt.
E
Kényelmes vállpánt, meg vagyok vele elégedve
Efraim97 01.08.2019
Új, elektromos gitárhoz rendeltem, teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon kényelmes, a vállon eloszlatja a gitár súlyát.

Egy probléma van vele, ami igazából nem nagy: a vállpánt állítása időt vesz igénybe. szóval nem egy olyan pánt, amit hirtelen lehet állítani, ha valaki más veszi kézbe a gitárt.
Összességében:
Ez egy nagyon jó anyagból gyártott, kényelmes vállpánt, amit ajánlok azoknak, akiknek a hagyományos vékony verzió nyomja a vállát. Kiváló vétel volt.

S
Ár-érték arányban a legjobb
Shardwane 15.06.2020
A Harley Bentont ismerve bizalommal választottam egy olcsóbb hevedert tőlük. Elképzelés az volt, hogy legyen széles, kényelmes, és ne hulljon szét. Eddig ezek közül mindegyiket teljesítette, az anyaghasználat és a kényelem ebben az árban verhetetlen, nem vág, a varrások szépek, és puha az anyag is.

d
davidkr 12.07.2019
Great strap, comfortable, has plenty of adjustability. Quality is nice, no rough edges, padding is great. Will see how it holds up in the long run, but It doesn't look like there will be issues. Would recommend if you want a nice comfy wide padded strap.