Harley Benton HB-20B

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
Fa
Otthonra tökéletes
Fasírtmaradvány a 12-es bundon 21.08.2022
Véleményemet úgy írom, hogy egy botfülű kezdő vagyok, aki igazából jelenlegi tudása alapján nem is ért ehhez az egészhez. Az erősítőt egy csomaghoz kaptam, és itthoni használat alatt teljesen megvagyok vele elégedve. Panelban lakom, és hangosabbra véve, a szomszéd Fülöp macskáján a szőr szerintem már rég kihullott attól a mély, kemény basszustól, ami az erősítőből árad. Ezek miatt érdemes lágyra, halkra tekerni az eszközt, de még úgy, hogy a játékunkat tökéletesen halljuk, és ne menjen az ujjtechnika rovására. Nagyon hangosra véve hallható némi zaj, de ezt okozhatja elektronikus interferencia is. Külön értékelendő, hogy fülhallgató jack aljzat is található, így nem kell ablakot cserélni 3 magasabb hangerőre tekert pengetés után, ha véletlen rányomnánk maxra a basszust.
Előnyök:
- Egy kezdő, hozzá nem értő ősember is képes kezelni, mivel egyszerű
- Szerintem jó hangja van. Zenekarral együtt, próbateremben sajnos nincs lehetőségem kipróbálni.
- Nagyon menőn néz ki

Hátrányok:
- Nagy, robosztus, relatíve nehéz. Ez amúgy számomra nem probléma, de lehet valakinek az lesz.
- Fogalmam nincs más erősítőhöz képest hogyan szól, így inkább nem is mondok semmit.

RG
Nem csak otthoni gyakorlásra.....
Rácz Gyula 20.12.2022
Basszusgitárhoz vettem, DE az elektromos gitárjaimat is szépen megszólaltatja! A teljesítménye miatt nem csak otthoni gyakorlásra ajánlom.

B
I bought it for practice
Ba-La 06.10.2023
what I expected. enough for my room. he has a full voice. I can adjust it to my needs. it sounds good even quietly, I don't bother anyone. I recommend it for practice, for very little money.